Vizyonumuz

Ihlara Gurup olarak sadece bölgemizin değil bütün ülkemizin tanınan, bilinen ve güvenilen sebze ihracatçılarından birisi olmak, iş birliği yaptığımız müşterilerimizin yüksek kalitede tarım ürünlerine ulaşmasını sağlamak, sürekli işlem hacmimizi arttırıp sektörümüzde yeni iş imkanları yaratarak tüm insanlığa hizmet etmeyi hedefliyoruz.

Dinamik Bir Kadro

Personel kalitesinin işe yansıdığının bilinciyle bütün ekimizin donanımına, eğitimine, kendini yenilemesine özen gösterip Eğitimlerini, seminerleri aksatmayarak her zaman dinamizmlerini korumaya çalışıyoruz. Sürekli gelişerek güven içinde bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Dünya Standartlarında Hizmetler

Bütün etik ve ahlaki değerlere saygı göstererek alıştan satışa kadar iş zincirinin aksamasına mahal vermeden hem üreticinin hem tüketicinin haklarının korunmasını sağlıyor, dünya standartlarında hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ

Ihlara Gurup olarak uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında çözümler geliştiren, yenilikçi, çağdaş bir firma olmayı vizyon ediniyoruz. Sürekli sektördeki yenilikleri takip eden, yeniliklere öncülük eden, diğer tarım ürünleri ihraç eden firmalar tarafından örnek alınan bir ihracat firması olmayı hedefliyoruz. Bütün müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet vermeyi, müşterilerimizin bizimle iş birliği yaparken kendilerini güvende hissetmesini sağlıyoruz.

Yenilikçi Çözümler

Her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşmaya çalışıyor, bütün ihracat alanlarımızda müşterilerimizin beklentilerinin fazlasıyla karşılandığı çözümler geliştiriyor ve bunu daha ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Uluslararası Başarılar

Sebze ihracatında istihdam yaratmak, üreticilerin ve tüketicilerin teşvik edilmesini sağlamak ve uluslararası standartlara bağlı kalmak esaslarına dayanıyoruz.

 


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?