Sera Üretimi Kabak,

Yaz aylarının sevilen sebzelerinden Kabak %95 su içerdiğinden diyet yapanların bolca tüketebileceği bir sebzedir. A vitamini, folat, lutein ve potasyum açısından zengindir.Kabak mücver, graten veya dolma olarak hazırlanabilir veya etli ve sebzeli sotelere, yoğurtlu salatalara eklenebilir.

Organik Meyve ve Sebzeler de ilk kriterimiz yasal organik sertifikası olması, yasal sertifika kuruluşu tarafından denetlenmiş ve ilaçsız yetiştirilmiş olmasıdır.

Organik ürünün niteliğine ve yetiştirilme biçimine göre dışında farklı , irili ufaklı leke ve izler bulunabilir. Aynı şekilde sebze ve yeşilliklerde yapraklarda yanma ve leke izleri görebilirsiniz, bu tamamen organik ürünlerin yetiştirilme biçimi, doğaya karşı açık ve ilaç kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. Sebzelerin nakliyesi, lezzetlerini, tazeliğini, dokusunu ve aromasını korumak için en üst düzeyde bakım ve belirli bir sıcaklık kontrolü gerektirir.

Ihlara'da, teslim alma işleminden teslimata kadar optimum taşıma koşullarını garanti etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürlerini takip ediyoruz.

Güçlü uzmanlığımıza güvenebilirsiniz

Yıllar geçtikçe, diğerlerinin yanı sıra bozulabilir yüklerin taşınmasında sağlam bir deneyim geliştirdik. Uzmanlarımız, müşterilerimizin gelişen gereksinimlerini karşılamak ve dünyadaki herhangi bir pazara ulaşmalarını sağlamak için düzenli olarak en son standartlar ve süreçler konusunda eğitilmektedir.​

Soğutma işlemini optimize etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürleri

Ihlara'nin dünya lideri reefer konteyner filosu, en son teknolojilere ve sürdürülebilir çözümlere yaptığımız sürekli yatırımların bir göstergesidir.

Sebzelerin nakliyesi, lezzetlerini, tazeliğini, dokusunu ve aromasını korumak için en üst düzeyde bakım ve belirli bir sıcaklık kontrolü gerektirir.

IHLARA GRUP'dan teslim alma işleminden teslimata kadar optimum taşıma koşullarını garanti etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürlerini takip ediyoruz.

Güçlü uzmanlığımıza güvenebilirsiniz

Yıllar geçtikçe, diğerlerinin yanı sıra domates, biber, patlıcan, ve kabak gibi bozulabilir yüklerin taşınmasında sağlam bir deneyim geliştirdik. Uzmanlarımız, müşterilerimizin gelişen gereksinimlerini karşılamak ve dünyadaki herhangi bir pazara ulaşmalarını sağlamak için düzenli olarak en son standartlar ve süreçler konusunda eğitilmektedir.​

Soğutma işlemini optimize etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürler konteyner filosu, en son teknolojilere ve sürdürülebilir çözümlere yaptığımız sürekli yatırımların bir göstergesidir.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?