Sera Üretimi Domates,

Hormonsuz, Mis Kokulu Şeker Domates!

Biz ona ‘’şeker domates’’ diyoruz. Bu cinsi siz şehirlerde, marketlerde ‘’cherry’’ domates ismiyle görürsünüz. Ama çiftliğimizin şeker domateslerinin lezzeti bir başkadır, onu marketlerde bulamazsınız. Şeker domatesimizi yalnızca hasadı geldiğinde toplarız. Hasadı bittiği zamanlarda soranı, bekleyeni çok olur. Meyveleri ortalama ceviz kadar, hafif oval olur. Çıtır çıtır lezzeti ve kokusu en önemli özelliğidir. Meyveleri parlak, kıpkırmızı olur. Domates reçelimizi de şeker domatesimizle yaparız çünkü kendi doğal tatlı lezzeti reçel yapımına çok uygundur. Onunla domates reçeli ayrı güzel olur.

Domateslerimizde hormon yok, uzun ömürlü olması için kimyasal işlem yok. Bizim usullerimiz moderndir. Aynı zamanda gelenekselden kopmadan tarım yaparız. İyi tarım uygulamaları çerçevesinde mahsul yetiştiriyoruz. Mahsullerimizin lezzetine de kalitesine de güveniyoruz. Tüm mahsullerimiz hormonla değil; çiftliğimizin bombus arılarıyla tamamen doğal yöntemlerle döllenir.

Şeker domatesin müdavimleri, seveni çoktur. Hele ki çocuklar çok seviyor, çikolata fıstık gibi yiyorlar. Çünkü şeker domatesimizin meyvesi ismi gibi tatlı ve suludur. Şeker domatesin fidelerini seralarda senede 4 kez olmak üzere fidelerini yenileyerek yetiştiririz. Emek veriyoruz, yetiştiriyoruz, şeker domateslerimizin tadına mutlaka bakın istiyoruz. Afiyet olsun.

Paket İçeriği: 1 Kg Şeker Domates

Kimyasal yok, Mumlama yok!

Kendi çiftçilerimizle dedelerimizin yetiştirdiği gibi doğal ve sağlıklı tarım yapıyoruz. Dünyanın en iyi teknolojisini kullanıyoruz. ( Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen sayfamızı ziyaret edin. )

Ürünlerimiz tamamen doğal, hormonsuz ve GDO’suz!

Amacımız kimyasal kullanmadan ve verimi gözetmeden önden tedbirimizi alarak ürün yetiştirmek. Hiç ilaç kullanmadan yada minimum seviyelerde ve iyi tarım standartlarında önlemler alarak ( Bu konuda daha fazla bilgi için lütfen güvenle tüketebilirsiniz sayfamızı ziyaret edin.|

Doğal Meyve, Sebze, Domates, Süt, Peynir, Zeytin, Yumurta.... GÜVENLE TÜKETEBİLİRSİNİZ


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?