Sera Üretimi Biber

Közlenmiş veya taze kırmızı biber sofralara renk katar. Kalsiyum, A, C ve E vitaminleri açısından zengindir.

Kırmızı biberi omlet ve yemeklere ekleyebileceğiniz gibi, çeşitli mezelerde de kullanabilirsiniz.

BİBER

Anlaşmalı olduğumuz üreticiler tarafından yetiştirilen biberlerimiz, şirketimizin ziraat ve gıda mühendislerinin kalite kontrolünden ve sağlık testinden geçtikten sonra tedarik edilerek tüketiciye sunulmaktadır.

Çeşitlerimiz

Kırmızı Kaliforniya biberi / Sarı Kaliforniya biberi  / Turuncu Kaliforniya biberi  / Çarli biber  / Acı çarli  / Sivri biber  / Kıl sivri biber  / Kılçık sivri biber  / üçburun biber  / Dolma biber  / Kapya biber  / Şili biber kırmızı  / Şili biber yeşil  / Macar çarli  / Macar Dolma  / Jalapeno  / Campari biber  / Cin biber

Talep doğrultusunda her çeşit biber, tedarikçilerimiz tarafından temin edilerek istenilen ebat ve gramajlarda ambalajlanarak hizmetinize sunulmaktadır.

Ambalajlarımız

30X40X14 cm – Karton Kutu
40X60X15 cm – Karton Kutu

Sebze insanların en temel besinleridir ve yılın her günü tüketilmeleri gerekir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak bu alanda çok büyük bir tüketim vardır. Ülkemizin bereketli toprakları ve uygun ikliminden dolayı sebze ve meyve yönünden büyük bir zenginliğe sahibiz. Özellikle Antalya’nın da içinde bulunduğu Akdeniz ve Ege bölgelerimiz bu bakımdan üretimde başı çekiyor. balcı gıda olarak bizler 2000 yılından bu yana Antalya’da aldığımız ürettiğimiz ürünleri Avrupa’nın çeşitli ülkelerine ihraç ediyoruz. Yaş sebze ihracatı konusunda ilk günden bu yana kurumsal bir ciddiyetle çalışmalarımızı sürdürüyor, her yıl tonlarca ihracata imza atarak bir taraftan ülkemiz ekonomisine can vermeyi sağlıyor diğer taraftan da ülkemiz lezzetlerini dünyanın başka noktalarına taşımanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yaş sebze özenle topluyor, modern tesislerimizde stoklayıp ambalajlayıp tüketime hazır hale getirerek Avrupa’nın dört bir yanına ulaştırıyoruz.

Türkiye’den Avrupa’ya Yaş Sebze İhracatı

Yaş sebze ihracatı gerçekleştirmek profesyonellik gerektirir. Çünkü sebzeleri toplama aşamasından tüketicinin masasına ulaşana kadar her detayın ilmek ilmek işlenmesi gerekir. Hatta sebzelerin daha çiçek aşamasından itibaren özenle yetiştirilmesi, kullanılan tarım ilaçlarından ilaçlama zamanlarına kadar özenle takip edilmesi gerekir. Bu alanda uluslararası gıda yönetmelikleri son derece katı kurullara sahiptir ve her ürünün bu standartlara uygun olması gerekir.

Yaş sebze ihracatı gerçekleştirebilmek için pek çok sertifikaya sahip olmak, resmî belgeleri bulundurmak şarttır. Firmamız bu alanda sorunsuz hizmet vermek adına bütün yasal prosedürlere uygun hizmet vermekte ve bütün uluslararası gıda yönetmeliklerine uygun çözümler sağlamaktadır. Bizler değerli üreticilerimizden yaş sebzelerimizi özenle seçiyoruz. Yetiştirilme koşullarına, zirai çalışmalarına dikkat ediyoruz. En sağlıklı, en güzel ve en kaliteli sebzeleri, alıyor, merkezimizde bütün sterilizasyonlarını yapıp paketlemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Burada kullandığımız sistemler dünya standartlarında olup ileri teknoloji ürünleridir. Dolayısıyla balcı gıda olarak dünyanın en modern teknolojileriyle donattığımız firmamızda ürünlerimizi ihracata hazır hale getiriyoruz...

Sağlıklı, Lezzetli ve Kaliteli Yaş Sebze İhracatı

Firma olarak Türkiye Yaş Sebze İhracatçı Birlikleri üyesi olarak çalışıyoruz. Birliğin en eski üyelerinden birisi olarak bireysel anlamda hizmet vermekten ve marka değeri oluşturmaktan çok daha fazlasını yapıyor, ortaya koyduğumuz başarılarla ülkemizin bir marka değeri olarak dünyaya açılmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar da bunu başardığımız için ardımızda yüzlerce mutlu müşteri profili oluşturduk. Binlerce ürün siparişi aldık ve yine 50’e yakın ürün çeşidiyle yaş sebze ihracatı gerçekleştirdik. Hayallerimizi gerçekleştirmeye ve hep daha fazlasını yapamaya da devem ediyoruz. Güçlü iş birlikleri oluşturup bunları çalışmalarımızı daha ileriye taşımak için kullanıyor, sektörün sadece bugününde değil geleceğinde de söz sahibi olabilmek için çalışıyoruz. Dünyaya Anadolu’nun kaliteli, lezzetli ve sağlıklı sebzelerini, tanıtıyoruz...

Yıllar geçtikçe, diğerlerinin yanı sıra bozulabilir yüklerin taşınmasında sağlam bir deneyim geliştirdik. Uzmanlarımız, müşterilerimizin gelişen gereksinimlerini karşılamak ve dünyadaki herhangi bir pazara ulaşmalarını sağlamak için düzenli olarak en son standartlar ve süreçler konusunda eğitilmektedir.​

Soğutma işlemini optimize etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürleri

Ihlara'nin dünya lideri reefer konteyner filosu, en son teknolojilere ve sürdürülebilir çözümlere yaptığımız sürekli yatırımların bir göstergesidir.

Sebzelerin nakliyesi, lezzetlerini, tazeliğini, dokusunu ve aromasını korumak için en üst düzeyde bakım ve belirli bir sıcaklık kontrolü gerektirir.

IHLARA GRUP'dan teslim alma işleminden teslimata kadar optimum taşıma koşullarını garanti etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürlerini takip ediyoruz.

Güçlü uzmanlığımıza güvenebilirsiniz

Yıllar geçtikçe, diğerlerinin yanı sıra domates, biber, patlıcan, ve kabak gibi bozulabilir yüklerin taşınmasında sağlam bir deneyim geliştirdik. Uzmanlarımız, müşterilerimizin gelişen gereksinimlerini karşılamak ve dünyadaki herhangi bir pazara ulaşmalarını sağlamak için düzenli olarak en son standartlar ve süreçler konusunda eğitilmektedir.​

Soğutma işlemini optimize etmek için son derece standartlaştırılmış kontrol prosedürler konteyner filosu, en son teknolojilere ve sürdürülebilir çözümlere yaptığımız sürekli yatırımların bir göstergesidir.


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?